Heineken

Heineken je celosvetový fenomén. Predáva sa vo viac ako 170 krajinách sveta, v ktorých si každú minútu dňa jeho milovníci otvoria neuveriteľných 12 500 fliaš.
  • Heineken si dáva záležať na výbere vysoko kvalitných ingrediencií ako i na kvalite výroby piva po celom svete. Pivo s rovnomennou značkou sa varí z najčistejšej mäkkej vody, najušľachtilejšieho sladu v Európe, chmeľu bez žiadnych prísad a stabilizátorov. Nenapodobiteľnú čerstvú chuť a vôňu mu zabezpečujú výnimočné „A“ kvasinky. Tie vyšľachtil Dr. Elion, žiak Louisa Pasteura. Dodnes sa využívajú vo viac ako stovke pivovarov na celom svete a sú jedným zo základných tajomstiev strážených v amsterdamskom pivovare. Výroba je kontrolovaná a výrobné postupy sú prísne dodržiavané, aby bol Heineken varený v akejkoľvek krajine rovnaký.

  • Svetlý ležiak s príjemnou horkou chuťou, čírou farbou a jedinečnou sviežosťou si na Slovensku môžete vychutnať z ikonickej 0,33l fľaše a v mnohých vybraných prevádzkach aj ako čapované pivo. V obchodoch si ho môžete zakúpiť v klasickej, ale stále obľúbenej 0,5l fľaši, štýlovej 0,5l plechovke a v jedinečnom 5l čapovacom súdku, z ktorého si môžete vlastnoručne načapovať pravý čapovaný pollitrák.
  • Heineken vyhľadáva kvalitu vo všetkom, neustále sa snaží pre svojich konzumentov hľadať nové spôsoby ako oživiť zážitky spojené s pivom. Robí to nielen prostredníctvom svojich produktových inovácií, ale aj podporou rôznych aktivít akými sú hudobné a kultúrne eventy, medzinárodné filmy či celosvetovo známa Liga Majstrov UEFA.